Du er her: HjemOm ossFylkeslagene/kretslagene
Om Foreningen for hjertesyke barn (FFHB)
 

Fylkeslagene/kretslagene

Her finner du en oversikt over alle 18 fylkeslag/kretslagene med kontaktinformasjon til lederne.

Finnmark
Terje Nilsen
Tele: 920 90 742
Epost: finnmark@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Nord-Trøndelag
Else Karin Løvmo 
Tele: 419 33 676
Epost: nord-trondelag@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Møre og Romsdal
Elisabeth Holstad
Tele: 470 50 738
Epost: moreogromsdal@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Vest-Agder
Anne K. Stedjan-Sundin
Tele: 907 27 697
Epost: vest-agder@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Vestfold
Kristine Lindhøy
Tele: 913 49 501
Epost: vestfold@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Hedmark
Espen Behrns
Tele: 482 40 278
Epost: hedmark@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Troms
Lillann Solberg
Tele: 970 26 565
Epost: troms@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Sør-Trøndelag
Mari Gamst
Tele: 959 68 667
Epost: sor-trondelag@ffhb.no

Besøk fylkeslagsider her>

Hordaland
Janne Walden
Tele: 988 93 995
Epost: hordaland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Aust-Agder
Baard Larsen
Tele: 900 67 025
Epost: aust-agder@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Buskerud
Peter Frøkjær
Tele: 458 84 836
Epost: buskerud@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Oslo/Akershus
Annelie Larsson
Tele: 992 77 919
Epost: oslo.akershus@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Nordland
Petter Nymo
Tele: 997 27 365
Epost: nordland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Sogn og Fjordane
Marit Beate Løvold
Tele: 992 60 439
Epost: sognogfjordane@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Rogaland
June Salvesen
Tele: 473 53 858
Epost: rogaland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Telemark
Hilde Haugom
Tele: 472 92 308
Epost: telemark@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Oppland
Elin Ødegård Brenden
Tele: 959 47 463
Epost: oppland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Østfold
Mona Bjørgan Hysestad
Tele: 480 44 528
Epost: ostfold@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Del dette innholdet:

Gi din støtte til barnehjertesaken!

Hver dag fødes det barn med hjertefeil. Ikke alle får oppleve ettårsdagen sin. Din støtte redder liv. Og gir flere et bedre liv.

Vipps 112519

Gi en gave

Bli fastgiver

FFHB

Om hjertefeil > Bli medlem > Støtt oss > Om oss > Fylkeslag >

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn

t: 23 05 80 00

Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

 

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn
t: 23 05 80 00
Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

Innsamlingsprosent 2019

Utviklet av Imaker as