Om Foreningen for hjertesyke barn (FFHB)
 

Administrasjonen og kontakt oss


Sentralbord: 23 05 80 00
E-post: ffhb@ffhb.no

Sommertid frem til 15. august, telefonen åpen fra kl 09.00 - 14.00 og har stengt i lunsjen fra 11.30 - 12.00.

Synnøve Konglevoll
Generalsekretær


Mobil: 930 63 641
synnove@ffhb.no

Kåre Borgan

Kåre Borgan
Innsamlingssjef


Mobil: 917 72 217
kare@ffhb.no

Torunn Fjær-Haugvik
Controller/Organisasjonskonsulent

Mobil: 993 54 190
torunn@ffhb.no

Helene Thon
Prosjektleder

Mobil: 958 45 459
helene@ffhb.no

Hanni Petersen
Informasjonssjef/Nestleder i administrasjonen


Mobil: 916 38 801
hanni@ffhb.no

Marte Jystad
Spesialrådgiver


Mobil: 474 88 509
marte@ffhb.no

Svanhild Telle Beaumont
Organisasjonskonsulent


Mobil: 901 84 901
svanhild@ffhb.no

Pia Bråss
Fagsjef


Mobil: 905 78 580
pia@ffhb.no

Mona Ødegård
Rådgiver oppvekst og organisasjon

Mobil: 920 38 998
mona@ffhb.no

Hanna Charlotte Nordhammer
Organisasjonskonsulent

Mobil: 958 37 300
hanna@ffhb.no

Del dette innholdet:

Gi din støtte til barnehjertesaken!

Hver dag fødes det barn med hjertefeil. Ikke alle får oppleve ettårsdagen sin. Din støtte redder liv. Og gir flere et bedre liv.

Vipps 112519

Gi en gave

Bli fastgiver

FFHB

Om hjertefeil > Bli medlem > Støtt oss > Om oss >

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn

Telefon: 23 05 80 00

E-post: ffhb@ffhb.no
Besøk: Schweigaards gate 12, 0185 Oslo
Post: PB 222 Sentrum, 0103 Oslo
Org.nr.: 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

 

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn
Telefon: 23 05 80 00
E-post: ffhb@ffhb.no
Besøk: Schweigaards gate 12, 0185 Oslo
Post: PB 222 Sentrum, 0103 Oslo
Org.nr.: 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

Innsamlingsprosent 2020

Illustrasjon: Innsamlingsprosent 2020
Utviklet av Imaker as