Om Foreningen for hjertesyke barn (FFHB)
 

Administrasjonen og kontakt oss


Sentralbord: 23 05 80 00
E-post: ffhb@ffhb.no

Vår telefontid er mandag til torsdag fra kl 09.00 - 14.00 (stengt mellom 11.30 - 12.30).

Hanni Petersen
Generalsekretær

Mobil: 916 38 801
hanni@ffhb.no

Marte Jystad
Spesialrådgiver

Mobil: 474 88 509
marte@ffhb.no

Svanhild Telle Beaumont
Organisasjonskonsulent

Mobil: 901 84 901
svanhild@ffhb.no

Helene Thon
Prosjektleder

Mobil: 958 45 459
helene@ffhb.no

Pia Bråss
Fagsjef

Mobil: 905 78 580
pia@ffhb.no

Torunn Fjær-Haugvik
Controller/Organisasjonskonsulent

Mobil: 993 54 190
torunn@ffhb.no

Hanna Charlotte Nordhammer
Organisasjonskonsulent

Mobil: 958 37 300
hanna@ffhb.no

Kåre Borgan

Kåre Borgan
Innsamlingssjef

Mobil: 917 72 217
kare@ffhb.no

Mona Ødegård
Rådgiver oppvekst og organisasjon

Mobil: 920 38 998
mona@ffhb.no

Fredrik Bentzen
Kommunikasjonsrådgiver

Mobil: 936 73 915
fredrik@ffhb.no

Del dette innholdet:

Gi din støtte til barnehjertesaken!

Hver dag fødes det barn med hjertefeil. Ikke alle får oppleve ettårsdagen sin. Din støtte redder liv. Og gir flere et bedre liv.

Vipps 112519

Gi en gave

Bli fastgiver

FFHB

Om hjertefeil > Bli medlem > Støtt oss > Om oss >

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn

Telefon: 23 05 80 00

E-post: ffhb@ffhb.no
Besøk: Schweigaards gate 12, 0185 Oslo
Post: PB 222 Sentrum, 0103 Oslo
Org.nr.: 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

 

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn
Telefon: 23 05 80 00
E-post: ffhb@ffhb.no
Besøk: Schweigaards gate 12, 0185 Oslo
Post: PB 222 Sentrum, 0103 Oslo
Org.nr.: 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

Innsamlingsprosent 2020

Illustrasjon: Innsamlingsprosent 2020
Utviklet av Imaker as