Du er her: HjemOm ossAdministrasjonen
Om Foreningen for hjertesyke barn (FFHB)
 

Administrasjonen

Helene Thon
Generalsekretær


Mobil: 958 45 459
helene@ffhb.no

Kåre Borgan

Kåre Borgan
Innsamlingssjef


Mobil: 917 72 217
kare@ffhb.no

Torunn Fjær-Haugvik
Controller/Organisasjonskonsulent

Mobil: 993 54 190
torunn@ffhb.no

Hanni Petersen
Informasjonssjef/Nestleder i administrasjonen


Mobil: 916 38 801
hanni@ffhb.no

Marte Jystad
Spesialrådgiver


Mobil: 474 88 509
marte@ffhb.no

Svanhild Telle Beaumont
Organisasjonskonsulent


Mobil: 901 84 901
svanhild@ffhb.no

Pia Bråss
Fagsjef


Mobil: 905 78 580
pia@ffhb.no

Mona Ødegård
Rådgiver -oppvekst og organisasjon

Mobil: 920 38 998
mona@ffhb.no

Hanna Charlotte Pedersen
Organisasjonskonsulent

Mobil: 958 37 300
hanna@ffhb.no

På denne siden finner du kontaktinformajson til alle i administrasjonen. 

Sentralbord: 23 05 80 00

Vår telefontid er fra kl 09.00 - 15.00 og har stengt i lunsjen fra 11.30 - 12.30.

Test


Del dette innholdet:

gi din støtte til barnehjertesaken!

Hver dag fødes det barn med hjertefeil.
Ikke alle får oppleve ettårsdagen sin.

Din støtte redder liv. Og gir flere et bedre liv.

Alle barn med hjertefeil skal ha et godt liv

Vipps 112519

Gi en gave

Bli medlem

FFHB

Om hjertefeil > Bli medlem > Støtt oss > Om oss > Fylkeslag >

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn

t: 23 05 80 00

Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

 

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn
t: 23 05 80 00
Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

Innsamlingsprosent 2019

Utviklet av Imaker as