Du er her: HjemOm ossFylkeslagene
Om Foreningen for hjertesyke barn (FFHB)
 

Fylkeslagene

Her finner du en oversikt over alle 18 fylkeslag med kontaktinformasjon til fylkeslederne.

Finnmark
Terje Nilsen
Tele: 920 90 742
Epost: finnmark@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Nord-Trøndelag
Else K. Løvmo Futaker
Tele: 419 33 676
Epost: nord-trondelag@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Møre og Romsdal
Elisabeth H. Voldsund
Tele: 959 31 248
Epost: moreogromsdal@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Vest-Agder
Anne K. Stedjan-Sundin
Tele: 907 27 697
Epost: vest-agder@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Vestfold
Thor Henning Nilsen
Tele: 900 30 370
Epost: vestfold@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Hedmark
Espen Behrns
Tele: 482 40 278
Epost: hedmark@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Troms
Lillann Solberg
Tele: 970 26 565
Epost: troms@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Sør-Trøndelag
Mari Gamst
Tele: 959 68 667
Epost: sor-trondelag@ffhb.no

Besøk fylkeslagsider her>

Hordaland
Janne Walden
Tele: 988 93 995
Epost: hordaland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Aust-Agder
Baard Larsen
Tele: 900 67 025
Epost: aust-agder@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Buskerud
Peter Frøkjær
Tele: 458 84 836
Epost: buskerud@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Oslo/Akershus
Birgitte Christoffersen
Tele: 982 32 780
Epost: oslo.akershus@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Nordland
Petter Nymo
Tele: 997 27 365
Epost: nordland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Sogn og Fjordane
Veronica Hilde
Tele: 902 51 232
Epost: sognogfjordane@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Rogaland
June Salvesen
Tele: 473 53 858
Epost: rogaland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Telemark
Gunn Inger Aasen
Tele: 932 86 877
Epost: telemark@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Oppland
Elin Ødegård Brenden
Tele: 959 47 463
Epost: oppland@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Østfold
Mona Bjørgan Hysestad
Tele: 480 44 528
Epost: ostfold@ffhb.no

Besøk fylkeslagsiden her>

Del dette innholdet:

gi din støtte til barnehjertesaken!

Hver dag fødes det barn med hjertefeil.
Ikke alle får oppleve ettårsdagen sin.

Din støtte redder liv. Og gir flere et bedre liv.

FFHB

Om hjertefeil > Bli medlem > Støtt oss > Om oss > Fylkeslag >

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn

t: 23 05 80 00

Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

 

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn
t: 23 05 80 00
Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

Innsamlingsprosent 2018

Utviklet av Imaker as