Du er her: HjemOm ossAdministrasjonen
Om Foreningen for hjertesyke barn (FFHB)
 

Administrasjonen

Helene Thon
Generalsekretær


Mobil: 958 45 459
helene@ffhb.no

Bård Berger
Markedsrådgiver


Mobil: 400 42 575
bard@ffhb.no

Torunn Fjær-Haugvik
Controller/Organisasjonskonsulent

Mobil: 993 54 190
torunn@ffhb.no

Hanni Petersen
Informasjonssjef/Nestleder i administrasjonen

Mobil: 916 38 801
hanni@ffhb.no

Marte Jystad
Spesialrådgiver


Mobil: 474 88 509
marte@ffhb.no

Svanhild Telle Beaumont
Organisasjonskonsulent


Mobil: 901 84 901
svanhild@ffhb.no

Pia Bråss
Fagsjef


Mobil: 905 78 580
pia@ffhb.no

Mona Ødegård
Rådgiver -oppvekst og organisasjon

Mobil: 920 38 998
mona@ffhb.no

Hanna Charlotte Pedersen (permisjon)
Organisasjonskonsulent

Mobil: 958 37 300
hanna@ffhb.no

På denne siden finner du kontaktinformajson til alle i administrasjonen. 

Sentralbord: 23 05 80 00

Vår telefontid er fra kl 10.00 - 15.00.

Del dette innholdet:

gi din støtte til barnehjertesaken!

Hver dag fødes det barn med hjertefeil.
Ikke alle får oppleve ettårsdagen sin.

Din støtte redder liv. Og gir flere et bedre liv.

FFHB

Om hjertefeil > Bli medlem > Støtt oss > Om oss > Fylkeslag >

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn

t: 23 05 80 00

Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

 

Kontakt

Foreningen for hjertesyke barn
t: 23 05 80 00
Øvre Vollgate 11, PB 222 Sentrum
0103 Oslo
Org.nr.; 870 430 922

Kontonummer: 3000 19 32000

ffhb@ffhb.no

Innsamlingsprosent 2018

Utviklet av Imaker as